На ринку спідньої білизни та домашньої одежі, ми існуємо вже більше 20-ти років, і за цей час зуміли вивчити, де гарна якість, а де ні, де перспективна компанія, а яка на один рік. Ми розуміємо що потрібно людям, в якому вбранні подобається і жінкам, і чоловікам, і дітям. Що корисне для тіла, а що просто гарне, іноді ми навіть від одних поглядів клієнтів, розуміємо що їм потрібно, нам подобається коли людина, купивши якісну річ, виходить з посмішкою, а через якийсь час повертається, щоб подякувати, за якісну та чудову запропоновану їй річ. Саме в такі миті, ти розумієш що працюєш не дарма, що твоя праця несе людям посмішку, красу, і саме головне користь для тіла.

В один з таких моментів і виникла ідея, створити світ, в якому буде поєднуватись якість і стиль, де кожна людина зможе отримати те, за ради чого вона сюди зайшла, де кожна нова піжама, краща за попередню, там де домашня одежа зроблена з любов’ю до людей, і при цьому тканина, з якої зроблена річ, підібрана з любов’ю до тіла. Де жінка зайшовши разом з чоловіком, за поновленням гардеробу білизни, вийде щаслива від отриманих емоцій, купивши і собі, і чоловікові теж, а наступного дня, вони повернуться усім сімейством, щоб купити веселі та кольорові піжами, для своїх дітей. Щасливі та осяяні очі всієї родини, після купівлі домашнього одягу, в магазині «Корнет», яка платня для нас, може бути дорожчою, ніж ці приємні миті?

Якщо ще 10 років тому, всі домашні речі, спідня білизна складалася з китайських і тільки з китайських речей, то на теперішній день, ситуація вкрай змінилась, кордони європейських країн відкриті, а всім відомо, що в Європі, все робиться для людей. Компаній, виготовляючих якісну домашню одежу, на стільки багато, конкуренція така висока між ними, що кожен бренд, намагається зробити краще, за конкуруючу фірму, а наше завдання, вибрати найкращі з кращих, торгових марок, і потім в середині компанії, відібрати тільки те, що найкраще підходить для українського споживача.

Назва нашого магазину, утворилась, в ті моменти, коли ще в наявності була лиш тільки одна, якісна польська фірма, дитячих та дорослих піжам та халатів «Cornette», яка читається нашою мовою, як «Корнет». Чудова якість у них так і залишилась, ми й досі вважаємо її, однією з ведучих фірм домашнього одягу. Тканини «Cornette» це справжній рай для тіла, 100% бавовни, відбіркової та м’якої, якісно обробленої, за всіма європейськими стандартами, що ще може бути краще, за ваше здоров’я, або ще важливіше, здоров’я вашої дитини.


Наша мета – щаслива родина, здоровий сон та відчуття комфорту, дітей та дорослих

Контакти

+38 (098) 394-89-98

+38 (093) 105-80-15

м. Вінниця

info@cornet.com.ua

Графік роботи: 10.00-19.00

"Cornet"- магазин нижньої білизни та одягу для сну  Домашній одяг для всієї родини Розробка магазину "Webhit"
Наверх