Піжами для чоловіків

Сортування: orderby
New
Виробник: Key
980.00 грн
New
Виробник: Key
590.00 грн
Виробник: Regina
980.00 грн
Виробник: Regina
980.00 грн
New
Виробник: Shato
1560.00 грн
Виробник: Key
1050.00 грн
Виробник: Atlantic
980.00 грн
New
Виробник: Henderson
1090.00 грн
New
Виробник: Henderson
1090.00 грн
New
Виробник: Key
989.00 грн
New
Виробник: Atlantic
900.00 грн

Чоловіча домашня піжама, або, як правильно підібрати піжаму для чоловіків?
Чоловіки, так як і жінки, люблять відпочивати з комфортом, а що може більше надати комфорт, ніж чоловіча піжама з натуральної тканини? Чоловічі піжами з бавовни, дійсно нададуть спокій тілу в ночі, та заспокоять усі чоловічі нервові подразники. Зранку, виспавшись, чоловік з бадьорим настроєм, піде на роботу чи просто по своїх справах, і провівши гарну ніч в піжамі з бавовни, чоловік буде відчувати себе відпочившим, та бадьорим, готовим до нових звершень.

Чоловічі піжами можуть бути і з інших тканин, таких як сатин, поліестер, мікрофібра, та інші. Та в будь-якій з цих тканин, тіло чоловіка, не зможе відпочити, та відновитись, після важкого, робочого дня. Порівнюючи з бавовною, так усі ці тканини, мають подразнювальний ефект, що не дасть гарного відпочинку тілу, і чоловік буде знервований, що скажеться на його чоловічих якостях працівника. Натуральна тканина, окрім того що не буде заважати, чоловіку відпочивати, буде надавати спокій та комфорт чоловічому тілу, і в бавовняній піжамі, чоловік майже не буде відчувати тканину, у порівнянні з іншими піжамами.

Купити якісну чоловічу піжаму з бавовни, задача в теперішній час, не з легких, але все ж таки можлива. В нашому магазині, бавовняні чоловічі піжами, майже у всіх колекціях домашнього одягу, тому, що ми відбираємо тільки якісний та корисний для тіла домашній одяг, купивши який, чоловіки, стають нашими постійними клієнтами назавжди. Піжами таких фірм як, «Cornette», “Key”, “Atlantic”, та інші, будуть кращими супутниками наших покупців, в нічний час. Ми намагаємось, щоб чоловікам було зручно в ночі, та гарний настрій зранку, завжди тішив кохану дружину.

За багато десятиріч ми знаємо які чоловічі піжами з бавовни, потрібні вам для гарного відпочинку.

Контакти

+38 (098) 394-89-98

+38 (063) 181-35-82

м. Вінниця

info@cornet.com.ua

Графік роботи: 10.00-19.00

"Cornet"- магазин якісного домашнього одягу  Домашній одяг для всієї родини Розробка магазину "Webhit"
Наверх