Халати

Сортування: orderby
New
Виробник: Shato
1390.00 грн
Виробник: Shato
3030.00 грн
Виробник: Key
1350.00 грн
New
Виробник: Shato
1670.00 грн
Виробник: L&L
1480.00 грн
Виробник: Atlantic
1600.00 грн
Виробник: L&L
1270.00 грн
Виробник: L&L
1270.00 грн
Виробник: L&L
1390.00 грн
Виробник: L&L
1490.00 грн

Чоловічі домашні халати споконвіків, вважались символом домашньої краси чоловіків, та робили їх більш мужніми перед жінкою в своїй оселі. В основному чоловіки кидають свій вибір на довгі махрові халати, або довгі банні халати. Світ моди на місці не стоїть і прийшов час іншого домашнього вбрання для чоловіків, а саме, короткі домашні халати, які можуть бути як велюрові, махрові, бавовняні, так і звичайні банні. Це не говорить про те що ці вироби якісь гірші чи кращі за довгі чоловічі халати, це лиш констатує факт, що стереотипи чоловічих або жіночих уявлень, про сексуальний образ чоловіка, теж йдуть в ногу з модою, ні на крок не поступаючись, звичайним тенденціям еволюції чоловічого халату в цілому.

Якісні чоловічі халати європейського виробництва, купити зараз здавалося б не складне завдання, але як тільки, ви, починаєте давати запит в інтернет, з ціллю купити чоловічий халат європейської якості, одразу випливають дуже багато непотрібу, який неозброєним оком, не зразу й помітно, тільки спеціалісту видно - якість достойна, чи ні. Що у цьому випадку робити, запитаєте ви! Найкращий варіант рішення цієї проблеми, це піти на шопінг в найближчий торговельний центр, в брендовий бутік, там справді, ви зможете купити якісний халат для чоловіків, але... Брендовий відділ білизни, завжди має зависоку ціну, так як ви платите не тільки за хорошу річ, але левову долю, ви переплочуєте за бренд, за логотип, який буде прикріплений до вашого виробу, як пам'ять про найдорожчий чоловічий халат. Якщо це вам не підходить, ви можете просто, річ, яку вам подобається, потрібного розміру, в примірочній сфотографувати, а потім по біркам та етикеткам, спробувати найти в інтернеті, такий потрібний для нас, фірмовий домашній одяг. Але й в цьому випадку, ви наражаєте себе на небезпеку, ви можете купити дуже схожу підробку на брендовий чоловічий халат. І в нас залишається, ще один, третій варіант, як на нашу думку самий адекватний, зі всіх вище запропонованих. Відкриваєте наш сайт, заходите у розділ "Чоловічі халати", вибираєте сподобавшийся вам халат і замовляєте його. Якщо не можете підібрати потрібну річ, вище є телефон, зателефонувавши за яким, консультант, з великим стажем роботи у цій сфері, підбере як мінімум декілька варіантів, з яких ви точно зможете обрати самий зручний чоловічий домашній халат.

Що потрібно знати при виборі чоловічого халату. По-перше, він має бути зручним, тому коли ви надягнули на себе цей об'ємний домашній одяг, присіли, привстали, нахилились, і вам в ньому не зручно, швидко знімайте, попросіть консультанта вам принести новий домашній халат. По-друге, халат має мати довжину, в якій ви відчуватимите себе просторо і вільно. Якщо ви вділи халат і відчуваєте, що вам чогось не вистачає, попросіть у консультанта, середню довжину халата. І так до тієї пори, поки ви не будете відчувати вільність та простір в рухах, у свому чоловічому довгому халаті, або навпаки, короткому.

З якого матеріалу бувають, довгі чоловічі халати, і які бувають короткі халати для чоловіків? Як перші так і другі в основному виготовляються з поліестеру. Їх відшивають більшу частину колекції, так як з цієї тканини халати мають достатньо низьку ціну, за рахунок чого, добре продаються. Велюрові чоловічі халати, ціняться на ступінь вище так як велюр є набагато дорожчою тканиною, та складніші в виготовленні. Окрім того, велюрові речі виглядають, якось по багатому, тканина має благородний перелив. Колір такої тканини теж впливає на вигляд виробу, взагалом це: синій, бордовий, темно-сірий кольори. І мабудь самі похідні - це махрові чоловічі халати, їх купують менше ніж поліестерові, але вони користуються більшою популярністю в покупців. І на останок, ми залишили ще 10%-20% виробів, які мріють купити всі шанувальники бані чи сауни - це як ви здогадались, банні халати для чоловіків, купити які, не так вже й легко, так як з виробництва останнім часом знімають виготовлення таких халатів.

Контакти

+38 (098) 394-89-98

+38 (093) 105-80-15

м. Вінниця

info@cornet.com.ua

Графік роботи: 10.00-19.00

"Cornet"- магазин нижньої білизни та одягу для сну  Домашній одяг для всієї родини Розробка магазину "Webhit"
Наверх