Дітям

Сортування: orderby
-25%
Виробник: Wiktoria
Ціна без знижки: 650.00 грн
488.00 грн
-25%
Виробник: Wiktoria
Ціна без знижки: 680.00 грн
510.00 грн
Виробник: Wiktoria
890.00 грн
Виробник: Wiktoria
1240.00 грн
Виробник: Wiktoria
690.00 грн
Виробник: Atlantic
Ціна без знижки: 198.00 грн
99.00 грн
Виробник: Wiktoria
790.00 грн
Виробник: Wiktoria
490.00 грн
New
Виробник: Wiktoria
980.00 грн
New
Виробник: Wiktoria
1090.00 грн
Виробник: Wiktoria
1250.00 грн
Виробник: Wiktoria
650.00 грн
Виробник: Taro
590.00 грн

Дитяча домашня одежа - тема яка завжди актуальна, як для дорослих, так і для дітей.

Мабуть, кожен батько чи мати, мріє бачити свою дитину щасливою, усміхненою, та життєрадісною. Все це можливо зробити, подарувавши дитині іграшку, приготувавши гарний пиріг, купивши солодощі, та є багато що способів, як змусити посміхатись маля. Але як завжди, всі забувають, що крім банальних речей для забави, існують звичайнісінькі домашні піжами для хлопчиків та дівчат, сорочки, футболки, шортики, та інший домашній одяг, завдяки якому, ваша дитина, завжди буде бадьора, з запаленими настроєм очима, з чудовим самопочуттям, та гарною посмішкою. Якісна тканина з бавовни, м'яка до тіла, гарні кольорові відтінки домашнього одягу, здатні подарувати настрій не тільки вашій дитині, але й вам також. Ви будете найщасливішою людиною на світі, дивлячись на радість своєї дитини, так як, що може бути важливіше, за здоров'я та радісне обличчя свого сина чи доньки

Що вам потрібно знати про дитячий домашній одяг?

Якщо ви купуєте в нашому магазині, то вам не потрібна більше ніяка інформація про будь-який одяг для дітей, чи то піжама, чи халат, чи нічна сорочка. Ми купуємо речі тільки в перевірених роками, європейських брендів, дитячої домашньої одежі. За багато років ми навчились розпізнавати де якість, а де звичайне відмивання грошей на "непотрібі". Кожна європейська компанія, з якою працюємо ми, одна з найкращих у своїй справі. Тканина з якої виготовляється дитяча одежа для дому, може бути тільки одна - бавовна. Тому, що, тільки вона може гарантувати якість та гарний бадьорий колір тіла, тільки бавовна дає дитячому тілу дихати, а в цьому віці, воно саме тільки розвивається, і для дитини вкрай важливо, щоб тканина була натуральною. І саме головне чого ми потребуємо від брендів домашнього одягу - це звичайно таки, сертифікат якості. Який повинен відповідати усім європейським стандартам міністерства здоров'я.

Який існує домашній одяг для дівчат, і для хлопців?
Хлопці з дитинства, як і годиться, майбутнім чоловікам, особливо не звертають увагу, на моду чи на стиль, головне щоб сподобався малюнок, і зручно було в одязі для дому. Зручність залежить від торгової марки, та правильно підібраній моделі. Колір також впливає на зручність, тому, що вередливим хлопцям, якщо не до вподоби колір, то все на світі стає немилим, в тому числі і зручність піжами, чи халату. Якщо відтінок, чи принт сподобався вашому малюку, то навіть якщо буде трохи не його розмір, на це ніхто вже не буде звертати увагу. До речі, про розмір, це останній, але дуже вагомий критерій в виборі домашнього одягу для вашого кіндера - якщо розмір малуватий, не підходить дитині, навіть і не думайте купувати річ, тому, що дитина росте, і одежа навіть і забруднитись не встигне, як хлопчик вже не зможе її натягнути, тому що буде замала. Але й завелику сильно не купуйте, тому, що сезон закінчиться, і потрібно буде вдягати літню піжаму, а весняна залишиться у спогадах та гойдатиметься на вішаку.

З дівчатами, тут все складніше, вони як і годиться підростаючим леді, підходять до вибору домашньої одежі дуже прискіпливо, все має бути по моді. Стильні яскраві відтінки халатиків, тунік, домашнього плаття мають збігатися з їхніми бажаннями, та смаками. Перебираючи цілі пакунки нічних сорочок, які купили батьки для своєї красуні, дівчинка може довго вибирати стоячи перед дзеркалом, прикладаючи шпильки різних кольорів, аж доти, доки вона не буде співпадати по стилю з сорочкою для сну. Щоб підібрати потрібний одяг, наші маленькі паняночки, повторюючи рух за рухом, все те що робить мама, біля дзеркала, збираючись на побачення, чи на роботу, роблять самі.Порівнюючи з хлопцями, юні принцеси, доки не виберуть потрібний, відповідний своїм вподобанням домашній одяг, не будуть його одягати.

В нашому магазині, ви підберете якісний дитячий домашній одяг, а ваша дитина віддячить вам своєю посмішкою та бадьорим настроєм.

Контакти

+38 (098) 394-89-98

+38 (093) 105-80-15

м. Вінниця

info@cornet.com.ua

Графік роботи: 10.00-19.00

"Cornet"- магазин нижньої білизни та одягу для сну  Домашній одяг для всієї родини Розробка магазину "Webhit"
Наверх