Sambario

Сортування: orderby

Нижня білизна Sambario (Самбаріо)
Історія бренду Sambario, має відносно недавній початок свого існування. Українська ТМ «Самбаріо» налічує кілька років, з початку свого існування. З'явилася вона в Києві, і за рахунок хороших мереживних бюстгальтерів і нижньої білизни, за пару років стала досить відомим брендом в Україні. Велику роль у розвитку торгової марки, зіграло і те, що сам бренд вітчизняний, і початкова і кінцева ціна виробів досить не дорога, а якість досить хороша, нічим не гірша від імпортних виробників. Вітчизняний виробник якісної білизни, це те, що зараз дуже потрібно, як магазинам, так і покупцям. Ось і в нашому інтернет-магазині бюстгальтери і трусики Sambario, Ви можете придбати за досить помірною ціною.
Асортимент торгової марки «Sambario»
Асортимент виробника постійно оновлюється, і збільшується в вертикальній прогресії. На сьогоднішній день асортимент включає в себе:
бюстгальтери
Нижня білизна
Домашні піжами і халати
Пеньюари і нічні сорочки
Інші аксесуари які відносяться до категорії нижню білизни та домашній одяг
Характеристика нижньої білизни «Sambario»
Білизна "Sambario" розрахована на молодих жінок віком 20-40 років. У колекціях Ви не знайдете бюсти для жінок, які мають пишні форми грудей. Чашки бюстгальтерів доходять до розміру «D», розмірна лінійка всього асортименту, розрахована на молодих дівчат. Стиль моделей білизни можна відзначити як молодіжний і сексуальний, ніжний і відвертий. Колірна гамма дуже різнобарвна, від ніжного білого, до гарячого червоного. Виразні фасони білизни, зроблять жінку, сексуальною і дуже красивою, сучасною і дуже, стильною, стиль якої буде якісно підкреслювати її молодість.
Де можна придбати нижню білизну "Sambario"?
Нижню білизну "Sambario", можна купити в інтернеті, зокрема як в будь-яких магазинах, так і в нашому інтернет-магазині, Ви можете придбати білизну цієї торгової марки. Купуючи білизну в інтернет магазині «Cornet». Ви гарантуєте собі цілісність товару і його доставки, так як ми намагаємося на 100 відсотків, зробити придбання в нашому магазині, безпечним, яке максимально відповідає опису товару.
Для того щоб вам було комфортніше купувати білизну «Sambario», зареєструйтеся в нашому магазині, і зробіть свій інтернет шопінг комфортним і безпечним. Роблячи свої покупки в нашому інтернет магазині, Ви завжди йдете в ногу, з сучасними тенденціями моди.

Контакти

+38 (098) 394-89-98

+38 (093) 105-80-15

м. Вінниця

info@cornet.com.ua

Графік роботи: 10.00-19.00

"Cornet"- магазин нижньої білизни та одягу для сну  Домашній одяг для всієї родини Розробка магазину "Webhit"
Наверх